Bedrijfsuitje vol Avontuur en Kanovaren in de Achterhoek!
Bij dit arrangement is inbegrepen
- Vanaf 10 personen
Bij dit Bedrijfsuitje vol Avontuur en Kanovaren is inbegrepen:
- Canadese kano 2 uur vanaf de locatie Loche of Almen
- Optie tot het kanoen combineren met een andere activiteit
Prijs: vanaf € 45,00 p.p. op basis van minimaal 10 personen.
Plaatsen waar we kanotochten aanbieden zijn o.a.: Lochem, Almen, Klarenbeek, Deventer, Zutphen, Doetinchem, Rhenen, Veenendaal, Borculo, Doornenburg.
Bent u met minder personen? Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
Per reservering wordt per trailer € 75,00 transportkosten gerekend
De prijs van dit bedrijfsuitje vol Avontuur en Kanovaren in de Achterhoek is geldig tot en met 31 december 2026.
De prijs is exclusief reserveringskosten van € 25,-.
Waarom dit arrangement?
Bedrijfsuitje in de Achterhoek
Leuke activiteiten
Over dit arrangement
Bedrijfsuitje vol Avontuur, Kanovaren in de Achterhoek!
Duik in een bedrijfsuitje boordevol avontuur en ontdek de schoonheid van de Achterhoek. Met dit speciale arrangement is het tijd om uw peddels te pakken en op een spannend avontuur te gaan. Als u weer aan wal bent, kunt u de reis vervolgen op een Solex, E-Chopper of onze Tandems. Dit avontuurlijke tochtje zal niet alleen nog lang over nagepraat worden, het versterkt ook nog eens de teamgeest!
Het kanovaren combineren
De prachtige Canadese kano's nemen u moeiteloos mee tegen elke stroom in. Terwijl u door een adembenemend weidelandschap vaart, omgeven door groene oevers, wilde bloemen en af en toe een bos, kunt u heerlijk tot rust komen. Onderweg zijn er voldoende plekken om te pauzeren, een verfrissend drankje te drinken of te genieten van een sfeervolle picknick.
Dit uitje geeft je de perfecte gelegenheid om het kanoën te combineren met een van onze andere unieke activiteiten. Bij aankomst op het eindpunt kunt u bijvoorbeeld uw avontuur voortzetten op een nostalgische Solex, een gezellige skeltertrein of onze stoere Amerikaanse Tandemcruisers. Uiteraard kunt u er ook voor kiezen om stroomafwaarts terug te peddelen naar het beginpunt.
Plaatsen waar we kanotochten aanbieden zijn o.a.: Lochem, Almen, Klarenbeek, Deventer, Zutphen, Doetinchem, Rhenen, Veenendaal, Borculo, Doornenburg.
Uitbreidingsmogelijkheden
Naast het avontuurlijke kanovaren, kunt u ook uit 1 van de onderstaande uitbreidingsmogelijkheden kiezen om de dag nog specialer te maken.
Laat u inspireren door de volgende opties:
- 3 uur durende E-chopper tocht € 37,50 p.p.
- 3 uur durende Elektrische scooter € 39,50 per 2-persoons E-Scooter
- 3 uur durende Elektrische step € 37,00 p.p.
- 3 uur durende FatBike tocht € 37,00 p.p.
- 3 uur durende Solextocht € 40,75p.p.
- 3 uur durende Tandemtocht € 13,75 p.p.
- 3 uur durende Skeltertrein tocht € 13,75 p.p.
Faciliteiten
De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie.
Ligging en omgeving
Locatie
Leuke bedrijfstuitjes voor elk budget
Wij bieden leuke bedrijfsuitjes aan voor elk budget en doen dit in samenwerking met vele lokale ondernemers. Op deze manier kunnen wij zeer scherpe arrangementen aanbieden en u als gast wordt volledig ontzorgd. Onze eigen uitvalsbasis is Laren Gelderland en van daar uit zijn onze solexen, tandems en alle andere apparatuur beschikbaar. Ook op onze eigen locatie zijn er mogelijkheden voor leuke uitjes.
Welkom in Laren
Onze locatie fungeert ook als representatieve ontvangstruimte met heerlijke zitjes en een keurig gazon buiten waar u na bijvoorbeeld een solextocht even rustig kunt uitrusten. Ook kunnen sommige workshops bij ons op onze eigen locatie gehouden worden.
Culinair genieten na uw activiteit
Wij hebben Solexen, Tandems, Elektrische Limousine TUk Tuk's, Drone- wrokshops, kano's, Laser-Kleiduifschieten, Pub Quiz, Tandems, Zeskamp, Schietworkshops, enz enz. Het horecagedeelte besteden wij uit. Dit doen wij met lokale horeca-ondernemers/zaken. Op deze manier zitten gasten altijd in de leukste restaurants een buffet te eten of te BBQ-en.
Omgeving
Het Gelderse dorpje Laren ligt in de driehoek Deventer – Zutphen – Lochem en maakt, sinds 1971 deel uit van de gemeente Lochem. Met een kerk, bibliotheek, VVV, winkels en meerdere horecagelegenheden biedt het dorp alles waaraan het een mens niet mag ontbreken.
Laren is niet groot met ongeveer 4.000 inwoners, maar wel zeer bekend. Onder andere van de jaarlijkse kermis, fietstochten en de Dikke Boom. Veel landgenoten hebben in hun vakantie dit Achterhoekse dorp aangedaan. Ook u kunt genieten van de schoonheid van het dorp en haar omgeving. Qua oppervlakte is Laren groot. In het buitengebied staan veel boerenbedrijven, vooral in de vorm van gemengd bedrijf met zowel akkerbouw als veeteelt. Deels verscholen in het groen liggen een aantal mooie landhuizen en kastelen.
Omgeving
Gelderland
uitjes, groepsuitjes Gelderland, familie uitjes en bedrijfsuitjes in de Veluwe en Montferland. Ontdek de Hanzesteden. Gelderland voor uw leuke dagje uit of weekendje weg.Borculo
BorculoPraktische informatie
- Personen
- Vanaf 10 personen